Translate

środa, 8 lutego 2012

Jestem okropna.

Tyle czasu nic nie pisać tutaj... a przecież miałam o czym!
Za mną trochę nowej biżuterii oraz dwie wspaniałe forumowe wymianki, a także trzecia - prywatna, będąca niejako kontynuacją tej pierwszej ;)

Otóż w pierwszej mojej wizażowej wymiance forumowej, zostałam wylosowana przez E_W, która wykonała dla mnie piękne gronkowe kolczyki, dokładnie takie, jakie lubię. Tematem jesiennej wymianki były słodkości, moim hasłem-kluczem były śliwki w czekoladzie - gronka są śliwkowe, a wspomnianych śliwek oczywiście w przesyłce nie zabrakło :) do tego dostałam też uroczą zakładkę do książki.
Przepraszam Elu, że dopiero teraz zamieszczam to na blogu...
Ja w tej wymiance wylosowałam Killę Ree. Jej hasło dało mi trochę do myślenia :> była nim zorza polarna.
Killa dostała ode mnie takie kolczyki:
Kolczyki wykonałam circular brick stitchem, z wykorzystaniem koralików Miyuki, kryształków i perełek Swarovski w różnych odcieniach, kropel i kuleczek labradorytu oraz oczywiście srebra. A ile przygód miałam przy robieniu tych kolczyków... bliska byłam rezygnacji i popłakania się ;)
Kolczyki tak bardzo się spodobały, że Ola poprosiła o prywatną wymianę: dorobiłam jej wisiorek oraz zrobiłam kwiatowy komplet z serduszek Swarovskiego w kolorze Red Magma, niestety taki miałam grudzień niefartowny, że wszystko było na ostatnią chwilę i gdy kończyłam komplecik w środku nocy i pakowałam do wysyłki, darowałam już sobie robienie zdjęć. Może Killa je kiedyś sfotografuje i udostępni mi zdjęcia do pokazania Wam :)
W zamian za biżuterię, dostałam od Killi dwa przepiękne scrapowe notesy... cholera, muszę je wreszcie sfotografować!

2 komentarze:

  1. Cieszę się, że sprawiłam Ci radość :) No i milo mi, że się nadal chwalisz moimi prezentami :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Kochana... zdjęciu
    a wisiora i kompletu kwiatowego - doślę :) ci na maila : a notesów zdjęcia możesz u mnie w wątku drapnąć :)
    A komplety - oba - noszą się wspaniale i robią ogromne wrażenie :)

    OdpowiedzUsuń